Grodno od wielu lat aktywnie rozwija segment zielonej energii, oferując audyty energetyczne, projekty oraz instalacje fotowoltaiki i pomp ciepła. Będąc partnerem strategicznym Stachursky Sun Energy chce szerzyć wspólną wizję zielonej energii.
Edukować w jej kierunku szersze grono zainteresowanych oraz zachęcać do korzystania z jej dóbr w każdym aspekcie życia.

Partner SSE

Grodno S.A. to ponad 30 lat doświadczenia na rynku elektrotechnicznym. Przez ten czas firma zbudowała sieć ponad 90 punktów sprzedaży w całej Polsce, oferując kompleksowe rozwiązania budynkowe.

Grodno to doświadczony wykonawca małych i dużych instalacji fotowoltaicznych. Od wielu lat dostarcza projekty oraz wykonuje instalacje dla domów jednorodzinnych, jak i dla dużych farm fotowoltaicznych. Przykładem takich realizacji jest farma Malow o mocy 2 MW. W tym roku Grodno rozpoczęło też pracę nad jedną z największych farm fotowoltaicznych w Polsce o mocy 50 MW.

Mapa Grodno SA

Doświadczenie firmy Grodno wynika z wieloletniej działalności w takich segmentach jak OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, stacje ładowania samochodów elektrycznych), klimatyzacja, grzejnictwo, hydraulika, przemysł, oświetlenie, monitoring, automatyka, i wiele innych.

Chciałbyś zapoznać się z naszą ofertą?
Skontaktuj się z nami

*Przed wysłaniem wiadomości e-mail zapoznaj się z Polityką Prywatności
+48 669-090-921
Gronowa 22, 61-655 Poznań

Otwarte od pon. do pt. w godz. 9-17